1* hvězdičkové hotely ve Voorthuizen

Kompletní nabídka veškerého ubytování ve Voorthuizen. Najděte si jeden z hotelů, penzionů a resortů přímo ve městě, nebo i v okolí Voorthuizen, kde najdeme města Kootwijkerbroek, Garderen, Harskamp, Wekerom a Nijkerk.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

1. Hotelkamer 

Foto: Hotelkamer
Pokojů: 12
Hodnocení hostů
88 %

Hotelkamer is set in Voorthuizen and features a garden and a bar. Boasting luggage storage space, this property also welcomes guests with a restaurant and a children's playground. Each room is equipped with a terrace with garden views and free WiFi.

Hotely v okolí Voorthuizen

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení ve Voorthuizen jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Voorthuizen. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Voorthuizen.


2. Human & Horse Hotel 

Foto: Human & Horse Hotel
Lokalita: Kootwijkerbroek
Vzdálenost: 3.6 km
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
90 %

Human & Horse Hotel is located in Kootwijkerbroek, next to the national park Veluwe. It offers hotel rooms with free WiFi access. Free parking is available. Each room here with garden view will provide you with a TV and a seating area.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a výhledem do zahrady
osoby39 - 59 EUR za noc

2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: