Ubytování ve Voorthuizen

Kompletní nabídka veškerého ubytování ve Voorthuizen. Najděte si jeden z hotelů, penzionů a resortů přímo ve městě, nebo i v okolí Voorthuizen, kde najdeme města Kootwijkerbroek, Garderen, Harskamp, Wekerom a Nijkerk.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


17 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 17 1 

1. Holiday Home Recreatiepark De Boshoek.2 Star

Foto: Holiday Home Recreatiepark De Boshoek.2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday Home Recreatiepark De Boshoek.2 is located in Voorthuizen. The property is 43 km from Utrecht and private parking is provided. The holiday home features 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchenette that provides guests with a fridge.


2. Holiday Home Recreatiepark De Boshoek.3 Star

Foto: Holiday Home Recreatiepark De Boshoek.3
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Voorthuizen in the Gelderland region, Holiday Home Recreatiepark De Boshoek.3 is a 1-star property boasting free WiFi. The accommodation is 43 km from Utrecht.


3. Holiday Home Recreatiepark De Boshoek.4 Star

Foto: Holiday Home Recreatiepark De Boshoek.4
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday Home Recreatiepark De Boshoek.4 is located in Voorthuizen. Complimentary WiFi is available. This holiday home has 2 bedrooms, a TV, and a kitchenette. Private parking is available at the holiday home. Holiday Home Recreatiepark De Boshoek.


4. Holiday Home Safaritent 6L Star

Foto: Holiday Home Safaritent 6L
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Voorthuizen in the Gelderland region, Holiday Home Safaritent 6L is a 1-star property featuring free WiFi. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchenette. The holiday home has a TV.


5. Holiday Home Safaritent 6p Star

Foto: Holiday Home Safaritent 6p
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday Home Safaritent 6p is located in Voorthuizen. This property offers access to free WiFi. This holiday home has 2 bedrooms, a TV, a dining area, and a kitchenette with a fridge and a stovetop. Private parking is available at the holiday home.


6. Poort naar de Veluwe 

Foto: Poort naar de Veluwe
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Set in Voorthuizen in the Gelderland region, Poort naar de Veluwe features a garden. Featuring free WiFi, the property also has barbecue facilities. The holiday home comes with 4 bedrooms and a fully fitted kitchen with a dishwasher and an oven.


7. Holiday home Mon Repos 

Foto: Holiday home Mon Repos
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Featuring accommodation with a terrace, Holiday home Mon Repos is set in Voorthuizen. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. The holiday home comes with 2 bedrooms and a fully fitted kitchen with a dishwasher. A TV is offered.


8. Huize Florinata 

Foto: Huize Florinata
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Offering free bikes, Huize Florinata is located in Voorthuizen at 10-minute drive from the Veluwe area and 100 metres from the lake Het Grijzeveen. Free Wi-Fi access is available in this holiday home and the property offers free parking.

Pokoje

Dům s jednou ložnicí
osoby100 - 143 EUR za noc

9. Guesthouse Lazey 

Foto: Guesthouse Lazey
Pokojů: 10
Hodnocení hostů
94 %

Guesthouse Lazey is centrally located amidst the Veluwe and offers budget accommodations in style. Free Wi-Fi and private parking on site are also included. English country-style décor and original features give Guesthouse Lazey a cosy feel.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi
osoby44 - 60 EUR za noc
Rodinný pokoj (2 dospělí + 2 děti)
osoby85 - 85 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby60 - 60 EUR za noc
Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby50 - 50 EUR za noc
Levný rodinný pokoj
osoby70 - 70 EUR za noc
Čtyřlůžkový pokoj
osoby75 - 75 EUR za noc

10. Recreatiepark de Boshoek 

Foto: Recreatiepark de Boshoek
Pokojů: 19
Hodnocení hostů
82 %

Surrounded by Voorthuizen’s green environment, Recreatiepark de Boshoek offers modern bungalows with a terrace. Recreation area Zeumeren is 2 km away, here guests can go hiking and cycling. Free Wi-Fi is available throughout.

Pokoje

Bungalov
osoby52 - 89 EUR za noc

Hotely v okolí Voorthuizen

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení ve Voorthuizen jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Voorthuizen. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Voorthuizen.


11. De Gervenstal 

Foto: De Gervenstal
Lokalita: Putte
Vzdálenost: 3.3 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

De Gervenstal is located in Putten in a peaceful, rural area. Free WiFi access is available in this holiday home. The accommodation will provide you with a TV and a terrace. There is a full kitchen with a microwave and an oven.

Pokoje

Dům se 3 ložnicemi
osob120 - 180 EUR za noc

12. Bok's Bungalowpark 

Foto: Bok's Bungalowpark
Lokalita: Garderen
Vzdálenost: 4.2 km
Pokojů: 8
Hodnocení hostů
84 %

Bok's Bungalowpark je parkový rezort situovaný v klidném lesním prostředí v přírodní oblasti Veluwe, jen 2 km od centra Garderenu. Nabízí malý supermarket, půjčovnu kol a herní místnost s kulečníkem. K dispozici je také bar s terasou.

Pokoje

Bungalov (6 dospělých)
osob70 - 155 EUR za noc
Bungalov se 2 ložnicemi
osob46 - 75 EUR za noc
Dům se 4 ložnicemi
osob0 - 0 EUR za noc

13. Genieten in Garderen 

Foto: Genieten in Garderen
Lokalita: Garderen
Vzdálenost: 4.8 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Genieten in Garderen is situated in Garderen and offers barbecue facilities and a terrace. This holiday home also has free WiFi. The holiday home includes a kitchen with a dishwasher and an oven, as well as a coffee machine. A TV is available.


14. 'T Bakhuusje 

Foto: 'T Bakhuusje
Lokalita: Putte
Vzdálenost: 4.8 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Situated 15.6 km from Dolfinarium Harderwijk, 'T Bakhuusje is located in Putten. Free WiFi access is available here. The accommodation will provide you with a flat-screen TV with cable channels and a seating area.

Pokoje

Prázdninový dům
osob100 - 100 EUR za noc

15. Twentie 

Foto: Twentie
Lokalita: Putte
Vzdálenost: 4.8 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
73 %

Boasting accommodation with a terrace, Twentie is located in Putten. This holiday home offers barbecue facilities. The holiday home includes a kitchen with a dishwasher and an oven, as well as a coffee machine. A TV is provided.

Pokoje

Rekreační dům se 4 ložnicemi
osob87 - 232 EUR za noc

16. Veluwse Mus 

Foto: Veluwse Mus
Lokalita: Garderen
Vzdálenost: 5.0 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %


17. Veluwse Specht 

Foto: Veluwse Specht
Lokalita: Garderen
Vzdálenost: 5.0 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Boasting accommodation with a terrace, Veluwse Specht is set in Garderen. This property offers access to free WiFi. This holiday home comes with 3 bedrooms, a TV, and a kitchen with a dishwasher and an oven. The holiday home offers a sauna.


17 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 17 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: